VTA loomakaitseametnikud

VTA loomakaitseametnikud2018-12-30T22:41:06+00:00

Lemmik- ja põllumajandusloomade heaolu üle teostab järelvalvet Veterinaar- ja Toiduamet (VTA).

Siit leiate maakondade veterinaarkeskuste loomakaitse ja loomatervishoiu eest vastutavate ametnike kontaktid.

Harjumaa veterinaarkeskus – Väike-Paala 3, 11415, Tallinn,  658 0420

Urmas Saron, peaspetsialist
Tel. 658 0433, Mob. 513 1163, E-mail: urmas.saron@vet.agri.ee

Ljudmila Bokova, vanemspetsialist
Tel. 658 0431, Mob. 5886 6001, E-mail: ljudmila.bokova@vet.agri.ee

Hiiumaa veterinaarkeskus – Hiiu mnt 3, 92101, Käina, 46 22030

Piibe Kivisilla, vanemspetsialist
Tel. 4622030, Mob. 56979708, E-mail: piibe.kivisilla@vet.agri.ee

Ida-Virumaa veterinaarkeskus – Viru 5a, Jõhvi linn, 41589, Ida- Virumaa,  33 66774

Eda Laas, peaspetsialist
Tel. 33 66772, Mob. 51 64 094, E-mail: eda.laas@vet.agri.ee

Jõgevamaa veterinaarkeskus – Ravila 10, 48306, Jõgeva, 77 20201

Arbo Kepp, juhataja asetäitja
Tel. 77 20206, Mob. 5331 1393, E-mail: arbo.kepp@vet.agri.ee

Järvamaa veterinaarkeskus – Pärnu 58, 72712, Paide,  38 54520

Hele-Mai Sammel, peaspetsialist
Tel. 385 4524, Mob. 5326 4669, E-mail: hele.sammel@vet.agri.ee

Läänemaa veterinaarkeskus – Jaani 8,  90502, Haapsalu, 47 24  791

Tõnu Erik, peaspetsialist

Tel.47 24  792, Mob. 56631259, E-mail: tonu.erik@vet.agri.ee

Lääne-Virumaa veterinaarkeskus – Neffi 2, Piira, 46607, Lääne-Virumaa, 32 32050

Kaja Vainula, peaspetsialist
Tel. 323 2052, Mob. 5693 0410, E-mail: kaja.vainula@vet.agri.ee

Ülle Uus, vanemspetsialist
Tel. 323 2052, Mob. 5693 0429, E-mail: ulle.uus@vet.agri.ee

Pärnumaa veterinaarkeskus – Haapsalu mnt 86, 80010, Pärnu, 44 71614

Elita Sillar, peaspetsialist
Tel. 4471615, Mob. 53305974, E-mail: elita.sillar@vet.agri.ee

Põlvamaa veterinaarkeskus – Puuri tee 1,  63308, Põlva, 799 4413

Peep Mälberg, peaspetsialist
Tel. 799 4422, Mob. 523 3097, E-mail: peep.malberg@vet.agri.ee

Raplamaa veterinaarkeskus – Kuusiku tee 6, 79511, Rapla, 489 2590

Riina Kaukver, peaspetsialist
Tel. 489 2591, Mob.5919 2553, E-mail: riina.kaukver@vet.agri.ee

Saaremaa veterinaarkeskus – Kohtu 10, 93802, Kuressaare, 45 31 273

Andro Jürisson, peaspetsialist
Tel. 45 33 501, Mob. 5268188, E-mail: andro.jurisson@vet.agri.ee

Tartumaa veterinaarkeskus – Tähe 4, 51010, Tartu, 740 1208

Peeter Kukk, peaspetsialist
Tel. 740 0440, Mob. 527 9609, E-mail: peeter.kukk@vet.agri.ee

Toomas Kalja, peaspetsialist
Tel. 740 0440, Mob. 505 3393, E-mail: toomas.kalja@vet.agri.ee

Valgamaa veterinaarkeskus – Tartu mnt 79, 68205, Valga, 766 6712

Virgo Roose, peaspetsialist
Tel. 766 6715, Mob. 5340 9809, E-mail: virgo.roose@vet.agri.ee

Viljandimaa veterinaarkeskus – Vabaduse plats 4, I korrus, 71020, Viljandi, 435 0020

Velta Riisalo, peaspetsialist
Tel. 435 0024, Mob. 525 1937, E-mail: velta.riisalo@vet.agri.ee

Tony Oijuland, vanemspetsialist
Tel. 435 0023, Mob. 5629 5235, E-mail: tony.oijuland@vet.agri.ee

Võrumaa veterinaarkeskus – Võrumõisa tee 4 , 65555, Võru, 78 24051

Elle Horn, peaspetsialist
Tel.  782 1445, Mob.  503 2667, E-mail: elle.horn@vet.agri.ee

 

 

                                                                  

NB! Vihjetelefon

Veterinaar- ja Toiduameti vihjetelefoni number on 605 4750. Automaatvastajale laekunud tarbijate vihjed salvestatakse ning registreeritakse. Peale kõne registreerimist suunatakse iga vihje vastava ala spetsialistile, kes jätkab pretensiooni edasist  menetlemist.