Lemmik- ja põllumajandusloomade heaolu üle teostab järelvalvet Veterinaar- ja Toiduamet (VTA). Siit leiate maakondade veterinaarkeskuste loomakaitse ja loomatervishoiu eest vastutavate ametnike kontaktid.

PÕHJA REGIOON

Harjumaa veterinaarkeskus – Väike-Paala 3, 11415, Tallinn,  658 0420

Harles Kaup, juhtivspetsialist
Mob. 518 4925, E-mail: harles.kaup@vet.agri.ee

Ljudmila Bokova, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 658 0433, Mob. 5886 6001, E-mail: ljudmila.bokova@vet.agri.ee

Raplamaa veterinaarkeskus – Kuusiku tee 6, 79511, Rapla, 489 2590

Riina Kaukver, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 489 2591, Mob.515 2338, E-mail: riina.kaukver@vet.agri.ee

LÄÄNE REGIOON

Hiiumaa veterinaarkeskus – Hiiu mnt 3, 92101, Käina, 46 22030

Piibe Kivisilla, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 4622030, Mob. 56979708, E-mail: piibe.kivisilla@vet.agri.ee

Läänemaa veterinaarkeskus – Jaani 8,  90502, Haapsalu, 47 24  795

Tõnu Erik, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel.47 24792, Mob. 5663 1259, E-mail: tonu.erik@vet.agri.ee

Viljandimaa veterinaarkeskus – Vabaduse plats 4, I korrus, 71020, Viljandi, 435 0020

Velta Riisalo, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 435 0024, Mob. 525 1937, E-mail: velta.riisalo@vet.agri.ee

Tony Oijuland, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 435 0023, Mob. 5629 5235, E-mail: tony.oijuland@vet.agri.ee

Pärnumaa veterinaarkeskus – Haapsalu mnt 86, 80010, Pärnu, 44 71614

Aavo Lumi, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Mob. 516 9817, E-mail: aavo.lumi@vet.agri.ee

Marina Klaassen, peaspetsialist, loomakasvatusettevõtete kontroll
Tel. 4471615, Mob.5330 5974, E-mail: marina.klaassen@vet.agri.ee

Saaremaa veterinaarkeskus – Kohtu 10, 93802, Kuressaare, 45 31 403

Andro Jürisson, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 45 33 501, Mob. 526 8188, E-mail: andro.jurisson@vet.agri.ee

LÕUNA REGIOON

Põlvamaa veterinaarkeskus – Puuri tee 1,  63308, Põlva, 799 4413

Peep Mälberg, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 799 4422, Mob. 523 3097, E-mail: peep.malberg@vet.agri.ee

Anita Põld, peaspetsialist, loomatervishoid ja loomadega kauplemine
Mob. 5345 7096, E-mail: anita.pold@vet.agri.ee

Tartumaa veterinaarkeskus – Tähe 4, 51010, Tartu, 740 1208

Peeter Kukk, loomakaitse peaspetsialist
Tel. 740 0440, Mob. 527 9609, E-mail: peeter.kukk@vet.agri.ee

Toomas Kalja, loomatervishoiu peaspetsialist
Tel. 740 0440, Mob. 505 3393, E-mail: toomas.kalja@vet.agri.ee

Urmas Pallon, loomatervishoiu ja loomakaitse juhtivspetsialist
Mob. 504 8669, E-mail:urmas.pallon@vet.agri.ee

Valgamaa veterinaarkeskus – Tartu mnt 79, 68205, Valga, 766 6712

Virgo Roose,loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Mob. 5340 9809, E-mail: virgo.roose@vet.agri.ee

Võrumaa veterinaarkeskus – Jüri tn 18 , 65608, Võru, 78 23490

Seido Suija, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Mob.  505 4096, E-mail: seido.suija@vet.agri.ee

Elle Horn, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Mob.  503 2667, E-mail: elle.horn@vet.agri.ee

IDA REGIOON

Ida-Virumaa veterinaarkeskus – Pargi 15, Jõhvi linn, 41589, Ida- Virumaa,  33 66774

Eda Laas, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 33 66772, Mob. 51 64 094, E-mail: eda.laas@vet.agri.ee

Jõgevamaa veterinaarkeskus – Ravila 10, 48306, Jõgeva, 77 20200

Arbo Kepp, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 77 20206, Mob. 513 3818, E-mail: arbo.kepp@vet.agri.ee

Järvamaa veterinaarkeskus – Pärnu 58, 72712, Paide,  38 54520

Andrus Leis, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 385 4521, Mob. 5326 4669, E-mail: andrus.leis@vet.agri.ee

Linda Vooremäe, loomatervishoiu peaspetsialist
Tel. 3854525, Mob. 504 3618, E-mail: linda.vooremae@vet.agri.ee

Lääne-Virumaa veterinaarkeskus – Neffi 2, Piira, 46607, Lääne-Virumaa, 32 32050

Kaja Vainula, loomatervishoiu ja loomakaitse peaspetsialist
Tel. 323 2052, Mob. 5693 0410, E-mail: kaja.vainula@vet.agri.ee

Ülle Uus, loomakaitse peaspetsialist
Tel. 323 2052, Mob. 5693 0429, E-mail: ulle.uus@vet.agri.ee

Aivo Porro, loomatervishoiu peaspetsialist
E-mail: aivo.porro@vet.agri.ee

Kaia Maurus, loomatervishoiu peaspetsialist
Tel. 323 2050, Mob. 513 6032, E-mail: kaia.maurus@vet.agri.ee                                                     

NB! Vihjetelefon

Veterinaar- ja Toiduameti vihjetelefoni number:

605 4750 

Automaatvastajale laekunud tarbijate vihjed salvestatakse ning registreeritakse.

Peale kõne registreerimist suunatakse iga vihje vastava ala spetsialistile, kes jätkab pretensiooni edasist  menetlemist.