No ei läe meelest! Tee või tina, aga see mullune Paide kitselaps kummitab täiega ja ongi ilmselt mind eelmisel aastal kõige rohkem puudutanud loom. Mäletatavasti kakerdas ta inimeste juurde, häälitses abitult ning otsis oma emmet ja abi, sest autolt saadud vigastused tekitasid valu ja ajasid hulluks ……

Tänapäeva loodusest võõrandunud inimesed ei osanud aga märgata verd nina juures, ei murdunud lõualuud ja muudkui klõpsisid selfiesid. Ei ma pahanda ega viska ette, aga see jant kestis ju lausa kolm päeva ja proovige ise hulgi koljuluumurdudega ringi tatsata – süda tõmbub kokku kui selle peale mõtlen ja seda isegi aasta hiljem! Karm! Väga karm!

Tänavune aasta on metsloomadele olnud üsna vilets ja eriti just autodelt paugu saanud kitsed andsid suve lõpus tooni. Ei ole mul teile edukaid päästmislugusid ette näidata, sest kõik need lõppesid sama kehvalt nagu kitselapse omagi.

Ma ei hakka mingi pisarakiskujalooga annetusi lunima vaid ütlen üsna tuima näoga, et hunnik arveid tahab tasumist. Kel võimalik, see annab, kel eneselgi kitsas käes, see mitte, lihtne.

Loomade-lindude raviraha nuiamine heade inimeste käest ei lõpe eales otsa, aga loodetavasti saab Loomapäästegäng mõningate mõtete teostumisel selliste nurumiste hulka üsna oluliselt vähendada. Selleks on vaja muidugist väikest imet, sest pea iga päev käin praegu nõuapidamistel ja mida siin ikka salata – see “pagana loomateema” ei koti eriti mitte kui kedagi kui va krabisevast juttu tuleb! Müü või neer ja vasak munand maha! Ülejäänud juppe oleks nagu eneselgi veel vaja, aga ilma nendeta saaks vast hakkama!

Sedapuhku palun näha see vaev ja teha ülekanne, sest telefoniannetused jõuavad pärale ju alles järgmisel kuul. Lisaks saab Tele 2 rahvas helistada alles homsest-ülehomsest hääl juhul.

Loomapäästegrupp MTÜ
EE437700771003183318 (LHV)
“Vigastatud loomade raviarvete tasumiseks”

Kes üldse ei viitsi panka logida, see võib muidugi kõllata ka ja selle üle on meil samuti üli-väga-hea meel. Tänud annetajatele ja jagajatele, sest ilma ei teieta ei aitaks me üleüldse ühtegi looma ega lindu! See kindel nagu Aamen kirikus! Aitäh veel kord!

900 23 23