Hakka püsiannetajaks!

Püsiannetajana tagad, et Loomapäästegrupi hoole alla sattunud loomad saavad parimat võimalikku ravi. Lisaks aitab sinu heategu meil vabade ja sõltumatutena abistada ka vigastatud metsloomi ning kaasata loomapäästesse teotahtelisi vabatahtlikke.

Loomapäästegrupp järgib annetuste kogumise head tava ja on kantud tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja. Toetajaliikmeks võib saada füüsiline isik, kes on toetanud meid aasta jooksul vähemalt 10 euro suuruse püsiannetusega igal kalendrikuul. Juriidilistele isikutele mõeldud tingimused leiad Põhikirjast.

Püsiannetused laekuvad erikontole EE687700771003326719 ja sellel olevaid vahendeid kasutatakse ainult raviarvete tasumiseks. Kui soovid tulumaksutagastust, siis täida palun püsiannetaja ankeet, et saaksime sinu isikukoodi Maksuametile edastada.

Toeta meid annetustelefonidele helistades:

 • 900 1313 (5.-)

 • 900 1414 (10.-)

 • 900 2323 (25.-)

NB! Palume tervitustekst kindlasti lõpuni kuulata, sest vastasel juhul annetust ei toimu! Täname!

1) Sõlmi soovitud internetipangas püsikorraldus

 1. Sisesta siia summa:
 2. Klõpsa sobiva panga lingil ja logi sisse:


  Jah

  Annetada saad mugavalt ja turvaliselt ka mTasku ja PayPali kaudu!

  mTasku mobiilse rahakotiga saab nüüd teha ka püsiannetusi paari klikiga internetipanka sisenemata või sularaha omamata!

  Lisaks ühekordsele annetamise võimalusele saab nüüd otse mTaskus hakata ka püsiannetajaks. Püsiannetuse sõlmimine, muutmine ja tühistamine käib väga kiirelt ja mugavalt, puudub vajadus siseneda internetipanka ja sisestada paroole. Tuleb vaid valida mTaskus Loomapäästegrupi digitaalse annetuskaardi all annetuse liigiks Püsiannetus, määrata endale sobiv summa, kehtivusperiood ja sagedus ning salvestada püsiannetus.

  Laadi mTasku rakendus alla siit:

  Ava mTasku ja skaneeri QR-kood: