Loomapäästegrupi põhieesmärgiks on õnnetustesse sattunud ja/või erakorralist veterinaarset abi vajavatele loomadele-lindudele kiire transpordi ja ravi tagamine. Meie hädaabiliini 1414 töö on seotud loomakliinikute lahtiolekuaegadega ning vastame teie kõnedele argipäevadel kell  10.00 – 18.00, nädalavahetustel ja riigipühadel –  12.00 – 20.00

See ei tähenda seda, et väljaspool tööaega ei tasuks helistada – üritame vastata kui vähekenegi võimalik ja anname parima, et nii abivajav loom kui teie hätta ei jääks. Väljaspool infotelefoni tööaega saada meile sõnum Facebook’i- lehel või e-post help@animalrescue.ee

NB! Abivajava looma leidmisel palume kindlasti lisada võimalikult täpne asukoht, vigastuse kirjeldus, võimalusel foto- või videomaterjal ning enda kontaktandmed. Vastame ja reageerime esimesel võimalusel. Täname!

Kõige mugavam on meile kaasa elada Facebooki-lehe kaudu, kuhu koondame valdava osa informatsioonist. Viimane ei ole meie ametlik kanal ja seal väljaöeldavad seisukohad kuuluvad eelkõige autorile, mitte ühingule, kuigi laias laastus meie arusaamad ühtivad. Siia kodulehele koondame peamiselt vaid pressiteated ja meedias ilmunud uudislood, mis kajastavad meie tegemisi.

Loomapäästegrupp tegutseb vabatahtlikkuse alusel, sõltub annetustest ning see seab meie võimekusele väga kindlad piirid. Nagu alllolevalt kaardilt näete, siis täna suudame üsna heal tasemel reageerida vaid Tallinnas, Tartus, Pärnu-, Muhu-, Järva, Põlva-, Setu- ja Valgamaal. Õnneks on Eestis lisaks meile veel teisigi organisatsioone, kelle liikmed samuti erinevaid loomaliike oma võimaluste piires väga tublilt abistavad. Kui meie pole võimelised reageerima, siis palun pöörduge nende poole, sest vigastatu, olgu ta, mis liigist tahes, peab abi saama.