Reklaam meie kaubikutel

Eestis vastavat loomade ravifondi pole ja suur enamus liikluses viga saanud loomadest-lindudest jääb seetõttu maanteekraavi piinlema. Neid ohvreid pole vähe ja Loomapäästegrupp saab iga päev kümneid teateid taolistest liiklusõnnetustest. Tänane karm reaalsus on see, et looma „aitama“ läinud Päästeameti või Keskkonnaameti spetsialistid toimetavad ohvri lihtsalt inimeste vaateväljast eemale ja jätavad ta surema. „Looduslik valik“, õigustavad ametnikud taolist ükskõiksust ja kokkuhoiupoliitikat.

Loomapäästegrupp püüab seda julma ja ebanormaalset praktikat muuta ning siin saad ka Sina hea reklaamiostja oma osa anda. Ühing rendib ja liisib 11 endist operatiivsõidukit, mis kuulusid politseile ja Päästeametile. Kaubikud on spetsiaalselt ümber ehitatud ja loomad asuvad juhist eraldi, mis tagab liiklusohutuse. Lisaks on tänu mittepoorsete materjalide kasutamisele viidud ka bioohutus maksimaalsele tasemele.

Kaubikud on varustatud loomapäästetööks vajalike vahenditega. Taoline masinapark on Euroopas ainulaadne. Lisaks loomapäästetegevusele pälvib Loomapäästegrupp osaliselt ehk just seetõttu ka kõrgendatud meediahuvi ja oleme oodatud külalised erinevatel üritustel ning Eestimaa koolides.

Miks osta reklaam just Loomapäästegrupi operatiivmasinatele? Meie silmatorkavad päästekaubikud liiguvad kõikjal üle riigi ja need kannavad positiivset sõnumit, et me hoolime loodusest ja väärtustame ka teiste liikide elu. Loomade kannatuste tolereerimine on julmuse jaatamine ühiskondliku normina ning tsiviliseeritud maailmas on aina rohkem inimesi ja ettevõtteid taolise jõhkruse vastu.

Me ei kasuta müügimehe trikke ega paku huupi mitusada tuhat silmapaari minuti, tunni või kuu jooksul Sinu reklaami meie autol näevad. Me väidame, et Sinu firma toetus ei jää ühiskonnale märkamata ja investeerides meie reklaamilahendusse saad aktiivse turunduskanali tellitud perioodiks ning loodusest ja loomadest hooliva maine palju-palju pikemaks ajaks.

Meie maanteed muutuvad siledamaks ja laiemaks. Masinaid tuleb juurde ja nad muutuvad aina vaiksemateks ning kiiremateks. Need inimeste jaoks igati head uudised tähendavad kahjuks loomade jaoks vaid valu, piina ja pahatihti ka surma. Nende ainuke lootus ravile ja elule on vaid heade inimeste ja kaastundlike firmade käes.

Ära võta seda reklaamiostu kui investeeringut. Võta seda kui isetut heategu loomadele, lindudele ja elusloodusele!

Täpsem informatsioon: andromeedia@loomaveeb.ee

HINNAKIRI:

  • Tagumine aken – 200.-/kuu
  • Küljeaken – 100.-/kuu
  • Kahele ja enamale kaubikule reklaami tellides hind kokkuleppel

TINGIMUSED:

  • Loomapäästegrupp MTÜ reklaami müüb OÜ Andromeedia (14105441). Ettevõte ei ole käibemaksukohuslane.
  • Hinnad sisaldavad kleebiste tootmist, paigaldust, eemaldust ja reklaamimakse.
  • Kleebiste lahti tulemisel enne perioodi lõppu, paigaldab tootja uued lisatasu küsimata.
  • Hinnad ei sisalda kujundustööd. Reklaamikujunduse tellimine – 30 eurot

Telli oma ettevõtte reklaam Loomapäästegrupi operatiivsõidukile ja aita vigastatud loomad ravile!