Loomade transport

Meie eesmärgiks on pakkuda transporditeenust, olgu selleks kas lemmikuga kliinikusse, rongijaama või maakodusse sõit. Koostöös Tallinna Väikeloomade Krematooriumiga aitame ka siis kui teie lemmiku maine tee on otsa saanud.

Loomapäästegrupil on 11 spetsiaalselt lemmikloomade veoks ümberehitatud kaubikut, mis on tänu mittepoorsetele materjalidele lihtsalt desinfitseeritavad ja tagavad teie lemmiku ohutuse nakkushaiguste suhtes. Ka spetsiaalselt paigaldatud kliimaseade tagab vajaliku temperatuuri nii suvel kui ka talvel.

Transpordipuurides asuvaid väiksemaid loomi ja linde sõidutavad meie vabatahtlikud ka eraautodega. Tellimine meie lühinumbril 1414 ja läbi loomakliinikute. Hobuste transpordiks palume helistada 50 15 070.

Oluliste sõitude puhul palume kasutada ettetellimist, sest vaid siis suudame garanteerida ka sõiduki olemasolu. Teenuse kättesaadavus on seotud loomakliinikute lahtiolekuaegadega ja tööpäevadel teenindame teid 10.00 – 18.00, nädalavahetustel ja riigipühadel 12.00 – 20.00

HINNAKIRI

  • 30 minutit – 15€
  • miinimumtasu 15€
  • linnast väljasõidul rakendub koefitsent x 2

Paljud eestimaalased on olnud olukorras, mil lemmikloomi ühistransporti või taksodesse ei lubata. Meiega seda probleemi pole ja teenindame teid ja teie lemmiklooma suurima heameelega! Täna suudame rahuldaval tasemel teenust pakkuda Tallinnas, Pärnus, Lääne-Virus, Muhu saarel, Lääne-, Harju-, Järva- ja Valgamaal.