Raporteerime suure rõõmuga, et Reksu operatsioon möödus komplikatsioonideta ning dr.Valdeko Paavel jäi tulemusega väga rahule:

“Ülihästi tuli välja ja kõik klappis nagu valatult. Mässamist muidugi oli ja opp venis üksjagu pikemaks. Panin talle rohkem polte ja ka välise kinnituse, et noor koer uuesti liikuma hakates mitte mingil juhul seda kohta uuesti katki mänguhoos teha ei saaks. Pikk luu ja murd on enamvähem jõuõla kohal ka, nii et parem olla topelt kindel!”

Tulin just Loomade Kiiarbi Kliinikust oma “kundedele” head ööd soovimast. Reks tundis esimest korda rohkem rõõmu mu tuleku üle ja liputas saba päris korralikult. Pani korraks pea sülle, et silitusi nautida, aga mõne aja pärast tõmbus taas niutsudes kerasse. Narkoos on möödas ja ka suurem “narkolaks” ei taga enam mõnusat valutut olemist, aga laias laastus oli ta rohkem elus kui kõikide eelnavate päevade jooksul kokku. Reksu pilk oli aga oma tänamatu saatusekaaslase omast hoopis erinev:

“Ole meheks, et jännist välja aitasid ja täna teisi ka. Aga nüüd tee parem vehkat, sest pagana sant on olla ning üritan natuke magada!”

Pagan, ma olen peaaegu õnnelik ja ilma viinata purjus!
Olge teie ja ka katame lauad! Hip-hip-hurraaa!