Aeg on sealmaal, et teeks õige “päästetud loomade riiulile” ruumi ja hakkaks vanu patsiente kodudesse jagama, sest nende ravi ja taastusperiood sai lihtsalt läbi.

Alustame tillukesest valgest kassipreilist Mimist, kes mäletatavasti Viimsist alajahtununa leiti.

Sebastian Keinast oli see tore mees, kes ta üles korjas ja ei pidanud paljuks õhtuhämaruses Mustamäele Loomade Kiirabi Kliinikusse viia.

“Tule minu gängi! Meil just tegudeinimesi, mitte vilepuhujaid vaja!”, keelitasin Sebastiani.

“Muide, olen seda kaalunud isegi, aga praegu ei saa, sest sõidan hommikul Austraaliasse.”

“Kui kauaks?”

“Ma ei tea veel.”

“Sel juhul tervita aborigeene ja tee kängurule pai.”

“Saab tehtud!”

Kliinikus algselt Happyks ristitud kassikese eest võideldi kogu öö, sest ta kehatemperatuur oli lootusetult madal. Lõpuks see arstidel ka õnnestus. Kuigi kassihakatis sai ilmselt autolt paugu, siis muid vigastusi tal polnudki! Imede ime!

Hoiukodus ristis laps ta Mimiks ja see nimi meeldib vist kiisule isegi rohkem. Tänaseks on temaga kõik protseduurid peale marutaudi vaktsiini tehtud ja see jääb uue omaniku ülesandeks nagu ka steriliseerimine.

Mimi päästmine läks Loomapäästegängile ühtekokku maksma veidi üle paarsaja euro ja see oli üks paganama hästi kulutatud raha! Tänud annetajatele ja kliiniku arstidele! Üks päästetud noor eluke jälle juures!

Mimi on kiibitud, vaktsineeritud, ussirohutatud ja kanname mõistagi ta kodu leidmisel ka registrisse. Loovutustasu 35.- nagu meie kassipoegadel ikka. Huvilistel palume kirjutada: info@animalrescue.ee või hellata 53 230 230

Mina tänan! Jagajaid ka ning aitame Mimikese ruttu päriskoju!