Reksiga on väikesed tagasilöögid, millega olime ka arvestanud. Nimelt arvas dr. Valdeko Paavel, et jalg võib hakata vaagent survestama ning see tähendab vaid üht – poldid logisevad lahti ja luu ei kasva kokku. Nii läkski, aga esmaspäeval teeme siis selle triki vist ära, et võtame luupea maha. Reks jääb käima, aga lihased lihtsalt peavad konti paigal hoidma hakkama. Hoiavad ka, sest taolisi oppe oleme teinud varasemalt ju kümneid ja kümneid.

Seljast pärast ravimite muutmist ja fiksaatorite eemaldamist eritise voolamine lakkas ja tegelikult Reksukese imelugu jätkub.

Tänase “Aktuaalse kaamera” uudisloost saate imekoer Reksi oma ihusilmaga vaadata ja ärge unustage, et osa imest on ka kõik teda toetanud inimesed. Kes eelistavad vene keeles vaadata, saavad seda teha sellel kingil klikates. Algab 14.24

Loo lõpus mainitakse ka seda Jõgisoo koerakest, kelle täna üles noppisin ja arsti juurde tarisin. Nii palju teile teadmiseks, et üks käppadest on kildudeks, aga sisikonnas on kõik paigas. Peremees leitud ja käis ka kliinikus.

Täna pidasin targemaks kutsa siiski haiglasse tilgutite alla jätta. Operatsioon on esmas- või teisipäeval, tasub Loomapäästegrupp ja peremees maksab vähehaaval tagasi. Ka sel koeral vedas täiega ….