14.august, teisipäev.

Ärritunud ja meeleheitel naisterahva kõne Harjumaalt Raudalust:

„Sõitsin kassile otsa! Ta tuli ühe maja hoovist täiesti ootamatult! Ma ei suutnud midagi teha! Vaeseke roomas teepervele ja seal ta piinleb! See on nii õudne vaatepilt! Palun tulge ja aidake teda!“

Sõle loomakliinikust startis koheselt Harjumaa vabatahtlike pealik Katrin Lehtveer ja palus loomaarstidel kriitilise patsiendi tulekuks valmis olla. Pool tundi hiljem sündmuskohale jõudes, selgus, et aidata pole enam kedagi. Kiisu nimelt hakkas tagasi koduhoovi roomama ja teed ületades sõideti temast veel korduvalt üle ….

“Ta oli “tapeediks” sõidetud! Ma ei saanud enam midagi peale perenaise teavitamise teha. Ta elas kohe üle tee.”

Perenaine lükkas oma vabakäigu kassi, 10 aastase emase iluduse labidaga kotti ja lubas maha matta. Mõistagi oli ta kurb:

„Nii kahju! Ta oli nii hea ja tore kass! Vähemalt jääb ta 8-aastane tütar mulle veel seltsiks!“

Vaatepilt oli nii jube, et me ei hakka teid nende fotodega šokeerima. Kujutage lihtsalt ette asfaldile paisatud soolikad, verd ja aju, millest rahumeeli üle kärutati ….

Loo moraal on selge – kasse ootab maanteel ja õues palju ohtusid ning iga hiirekuningaomanik peab selliseks draamaks valmis olema. Tänan autojuhti, kes kiisu alla ajas ja talle kohe abi otsima hakkas. Väga õige käitumine ja pahatihti ei saa tõesti midagi teha, sest loomad tulevadki täiesti ootamatult teele.

Kui eluterve kass suudab arendada uskumatut kiirendust, siis luumurdudega kiisu mitte. Siit ka minu küsimus temast hiljem üle sõitnud autojuhtidele:

„Kas saite orgasmi kui haigest vaevu roomavast kassist taas üle sõitsite või ilmus ka see teie raudruuna ette täiesti ootamatult?“

Vihjed ja teated:
+372 53 230 230 
help@animalrescue.ee

Annetused:

Loomapäästegrupp MTÜ
EE437700771003183318
Vigastatud loomade ravikulud

Mina tänan ja ühtlasi tervitan kõiki ,“Loomapäästegängi”- lehekülje fänne keda on kogunenud imelühikese ajaga juba paras ports. Sellel lehel tasub ka pilk peal hoida, sest reeglina jõuame sündmuskohale esimestena ikka meie ja kõige vahetumad ja ausamad olukorrakirjeldused tulevad ju ikka esmaallikast, mitte ümberjutustajalt! Eks ole?

NB! Fotodel olev kiisu pole selle looga seotud vaid tema tapeti ära juba eelmisel suvel!