Täna päästetud väriseva haisev-karvase sitahunniku seest tuli pärast kolme tundi mässamist välja KOER. Vabandust väljenduse eest, aga see on kõige viisakam väljend, mida ma saan selle vaese looma kohta lubada.

“Kuskohast te küll selliseid koeri leiate? Appi! Kogu maja haiseb! Vaene koerake, kohe teeme su korda!”, lõi “Viimsi lemmikupesa” perenaine Merli Pavelson käsi kokku.

Merli koos tütre Marleen Leemets‘aga on tublid Loomapäästegängi toetajad, kes sentigi küsimata meie kõige hullemad “patsiendid” korda teevad.

Ka “Treppoja kutsad” tuunisid nad mäletatavasti kiiresti õiget nägu ja tuhat tänu selle headuse ja hoolimise eest! Jään 5 vahekorda võlgu! Kummalegi!

Kahjuks ei saa ma selle vahva koera eduammudest teile kuni võimaliku kohtulahendini rääkida, aga tegelikult pole see enam ka võimalik, sest tõbras pani jooksu …..

Tormine ilm, ei muud ja keegi pole süüdi. Leppige lohutuseks aga selle teadmisega, et šnautserid va põliseesti hundi eelkäijad saavad meie aina soojenevas kliimas imehästi ka ise hakkama …….