„Kohutav vaadata kuidas koerad selle kohupiimapaki koos kilega nahka pistsid. Nad on söönud ka plastikpakendeid ja isegi ust järasid suure nälja tõttu. 

Peremehele teeb see vaid nalja ja ta kiitleb, et koertel on rauast magu. Ma käin seal vahest koristamas, sest mees ise on totaalne räpakott. Seetõttu tean.

Nüüd on üks koer suremas, ilmselt soolestik on umbes ja Vladimir lubas ta õhtul ise ära tappa, sest raviraha pole! 

Te peate koheselt reageerima, ta on nõus selle kõige haigema koera ära andma!“, anus kahele bokserile ja šnautserile abi otsinud naine.„Lisaks saan ma tunnistada kuidas ta oma koeri peksis! See toimus minu silme all!“ 

Kui looma elu on ohus, siis pole aega paberite määrimise ja niisama targutamisega jaurata vaid liigutada on vaja kohe. Seda ka tegime. Lugu on tekitanud palju poleemikat ja asjaosaline Vladimir Spitsyn koos oma sõbranna Uljana Kudrjavtseva annavad Facebookis endast parima, et oma nahka päästa ja Loomapäästegängi vabatahtlike võimalikult halvas valguses näidata. Koertest tehtud fotod ja loomaarstide hinnang loomade tervislikule seisundile näitavad paraku üsna selgelt, milliste inimestega meil tegu on. Kõigest lähemalt saad lugeda juba “Heiksi blogis”